Zakończenie roku szkolnego dla klas 1-7 odbędzie się 22 czerwca.

PRÓBY CHÓRU SZKOLNEGO

Pierwsza próba chóru do uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się
dnia 27 sierpnia o godz. 11.30

Organizacja zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Czwartek (21 czerwca)

• godz. 9.15 - uroczysta msza święta w Kościele Św. Wojciecha z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018
  • godz.10.30 – zakończenie roku w oddziale przedszkolnym (klasa „0”)

Piątek (22 czerwca)

• godz. 8.15 – klasy I – II, IIIb
  • godz. 10.00 – klasy III a i c – IV
  • godz. 12.00 – klasy V – VII

Ważne: w czwartek i piątek obowiązuje strój galowy

GRATULUJEMY NASZEJ UCZENNICY WIKTORII SCIBIUR Z KLASY VI a

Reprezentując naszą szkołę i miasto Częstochowa zdobyła II miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie w Katowicach zorganizowanej przez P.C.K. „Mały ratowniczek i promocja zdrowego stylu życia”

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Weronika Kumor, uczennica kl. IV b, III miejsce w XVI Powiatowym Częstochowskim Konkursie Kultury i pieśni ludowej „Raz na ludowo” w kategorii – Sztuka ludowa (organizator SP nr 31 w Cz-wie)

Rafał Wroński, uczeń kl. IV b, III miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ozdoby Wielkanocne” (organizator SP nr 53 w Cz-wie)

Rafał Wroński, II miejsce w II Regionalnym Konkursie Plastycznym ph. „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna inspirowana dziełami mistrza Faberge” (organizator SP nr 32 w Cz-wie)

Maja Jundziłł, uczennica kl. VI a, III miejsce w II Regionalnym Konkursie Plastycznym ph. „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna inspirowana dziełami mistrza Faberge” (organizator SP nr 32 w Cz-wie)

Jan Gruca, uczeń kl. IV d, wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Plastycznym ph. „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna inspirowana dziełami mistrza Faberge” (organizator SP nr 32 w Cz-wie)

Tymoteusz Hrabia, uczeń kl. IV b, wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Abstrakcja … wariacje inspirowane dziełami mistrzów” (organizator Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Cz-wie)

Tomasz Stradomski, uczeń kl. V b, wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Laurka dla mamy” (organizowanym przez SP nr 27 w Cz-wie)

Wojtek Suchan, uczeń klasy 3a zajął II miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczym i Plastycznym ,,Nasze lektury- książki, które nas uczą i bawią".

Czytaj więcej: Kolejne sukcesy naszych uczniów

Aktywne dzieciaki

Dnia 06.06.2018r. Aktywne Dzieciaki z klasy 4a i 4b z okazji Dnia Dziecka zaprezentowały bardzo ciekawe układy taneczne do bardzo znanych i lubianych utworów. Uczniowie z klas pierwszych przedstawili dzieciom z  klas 0-3 historyjkę w języku angielskim pt. "Spider's web". Wszyscy bawili się znakomicie, a oklaskom nie było końca.
Dziękujemy aktorom i tancerzom za świetną zabawę.

Justyna Maźniewska-Dłubała

Czytaj więcej: Aktywne dzieciaki

Sieciaki

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie Rights Reserved.